Jak zagrać?

Trzy proste kroki
kroki1

Nawiąż kontakt z certyfikowanym partnerem

W zakładce partnerzy znajdziesz sylwetki trenerów, którzy przeszli proces certyfikacji i mogą przeprowadzić badanie wraz ze szkoleniem stacjonarnie lub online.
kroki2

Zagraj!

Wejdź pod wskazany link, obejrzyj film instruktażowy, poświęć tak dużo czasu, ile potrzebujesz na przygotowanie - trenuj w rundach próbnych. Zagraj!
kroki3

Odbierz raport

Po zakończeniu gry raport zostanie wysłany do Ciebie automatycznie. Drugi raport trafi do trenera, który skontaktuje się z Tobą i pomoże wyciągnąć wnioski z przeprowadzonego badania.

Certyfikowani partnerzy

  • Anna Zielińska-Wolfigiel

    Doradczyni personalna, trenerka i coach

    Doradca personalny i trener z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Specjalizuje się w tematyce: doboru i oceny kompetencji personelu, wpierania komunikacji, zarządzania, negocjacji, sprzedaży. Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych dla studentów studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, motywacji.

  • Agnieszka Wrona

    Trenerka biznesu, psycholog i praktyk zarządzania procesami HR

    Psycholog, od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kompetencji z obszaru zarządzania strategicznego organizacją, zarządzania zespołami oraz efektywności osobistej. Ekspertka w obszarze gier kompetencyjnych - pomiaru kompetencji metodą gier on-line. W roli konsultantki współpracuje przy tworzeniu i doskonaleniu polityki personalnej firm oraz zarządzaniu procesami z obszaru HR. Doświadczona asesorka i projektantka metody Assessment/Development Center. Certyfikowany coach metodyki CoachWise akredytowanej przez ICF.